Informatie Indoortrainingen seizoen 2023

#
Share this post:

Beste (jeugd)leden, ouders,
Beste trainers en begeleiders,

Het seizoen zit er op! Intern zijn wij al volop bezig met de wintertrainingen en de voorbereiding van het volgende baseballjaar. Ondertussen hebben wij de startdatums en communiceren wij deze graag aan u.

Ook dit jaar zullen we nog intensiever inzetten op de jeugdwerking om zo de doorstroming van onze club te garanderen en te kunnen opbouwen naar een volwaardig seniorenteam. Zo zullen onze majors vermoedelijk starten met een competitie en onze miniemen en kadetten zullen in 2 groepen trainen. Op deze manier hopen we elke speler meer en beter te kunnen begeleiden en bijstaan.

Op de keerzijde van deze brief kan u een overzicht van de geplande trainingen en locaties per team terugvinden. De coaches zullen bij elk team afzonderlijk communiceren vanaf wanneer er opnieuw buiten getraind kan worden.

De kalender en teams voor het wedstrijdseizoen 2023 moet nog opgemaakt worden. De wedstrijden zullen vermoedelijk opnieuw doorgaan op dezelfde uren en dagen als dit jaar. Maar daarover later meer.

Tot slot hopen wij dat u en uw familieleden genoten hebben van dit seizoen en tevreden zijn over de werking van onze club. Om deze tevredenheid te tonen en/of uw eventuele vragen te beantwoorden nodigen wij u ook graag uit op onze algemene vergadering op 10 december van 19 tot 21u. Op deze vergadering gaan wij graag nog een stap verder bij de uitleg over de toekomst van The Frogs. Meer info hierover kan je terugvinden op Twizzit.

We wensen tot slot alle leden, ouders, trainers en begeleiders te bedanken voor dit seizoen en hopen iedereen terug te zien.

 

DOWNLOAD HIER DE PDF 

 

 

Beeball Rookies (°2016 of later)

Wintertraining : Zondag 10-11

Plaats: Sint-Bernardus college, Hoogstraat Oudenaarde, 

Start Trainingen:  8/01/2023

Buitentraining : (Vermoedelijk vanaf 02/04/2023)

                                                          

Beeball Majors (°2015-°2014)

Wintertraining : Zondag 11-12

Plaats: Sint-Bernardus college, Hoogstraat Oudenaarde, 

Start Trainingen:  8/01/2023

Buitentraining : (Vermoedelijk vanaf 02/04/2023)

 

Miniemen (°2013-°2011)

Wintertraining : Zaterdag 9u – 11u  & Woensdag (19u – 20u00 outdoor / Rodelos)

Plaats: Vrijetijdscentrum De Maalzaak, Maalzaakstraat 21, Maarkedal

Start Trainingen:  19/11/2022

Buitentraining : (Vermoedelijk vanaf 11/03/2023)

 

Kadetten (°2010-°2006)  

Wintertraining : Dinsdag 19u – 20u30  & Woensdag (19u – 20u00 outdoor)

Plaats: Sint-Bernardus college, Hoogstraat 20 Oudenaarde

Start Trainingen:  22/11/2022

Buitentraining : (Vermoedelijk vanaf 11/03/2023)

 

Recreanten Slowpitch

Wintertraining: Donderdag 19u-21u

Plaats: Sint-Bernardus college Oudenaarde 

Start Trainingen: 08/01/2023

 

Senioren

Bij gebrek aan voldoende eigen senioren worden onze senioren ook dit jaar uitgeleend aan Gent. Hiervoor worden afzonderlijke data en plaats gecommuniceerd. Mocht u hierover vragen hebben mag u steeds contact opnemen met onze werkgroep Baseball: via info@thefrogs.be